Odčervovací byliny pro psy cdVet Wurm-o-Vet forte

Neohodnoceno
 
485 Kč
421,74 Kč bez DPH
Značka CdVet
Kategorie Antiparazitika
Zvolte variantu
velikost: 75g Vyprodáno 485 Kč
421,74 Kč bez DPH
   
 

Šetrná přírodní alternativa chemických kůr, speciální výživová podpora v situaci, která vzniká při začervení. 

Vyvažuje nedostatek – „cdVet Wurm-o-Vet forte byliny pro psy“ je přírodní směs, obsahující bylinné látky jako saponiny, taniny a další hořké látky z dýňových jader, karotky, ořešáku, šípků, jasanové kůry, kokosu, medvědího česneku, pelyňku a dalších bylin. Jejich nedostatek může u našich domácích zvířat vést k náchylnosti na napadení parazity. 

Přirozená podpora – Domácí psi často nemají možnost přijímat potřebné látky skrze rostliny a byliny. Přitom ale u velmi blízkého druhu – divoce žijícího vlka právě tyto látky prokazatelně pomáhají zabránit nadměrnému přemnožení parazitů. Aby nebylo nutné uchylovat se příliš často k chemickým odčervovacím kůrám (léčivům), mělo by se zvíře pravidelně podporovat vyváženou výživou s doplňky. 

Jak často podávat – To je velice individuální, záleží na náchylnosti psa na napadení parazity, která souvisí například s výživou, celkovým zdravotním stavem psa a s mírou výskytu parazitů v jeho okolí. Stejně tak ale záleží i na Vás a Vaší potřebě cítit se v bezpečí.

 
 

Složení

Dýňová jádra, karotka, list ořešáku, šípkové plody, jasanová kůra, strouhaný kokos, koriandr, česnek medvědí, pelyněk brotan nať, tymián, pampeliška nať, pampeliška kořen, list meduňky, pelyněk pravý.

Doplňkové látky na kg – Senzorické doplňkové látky: extrakt z jader grapefruitu 35 000 mg, oreganový olej 15 000 mg. 

Přidané látky: ŽÁDNÉ

Doplňkové krmivo „cdVet Wurm-o-Vet forte Hund“ neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Složen je pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímán a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Analytické složky a obsahy – Hrubý protein 15,8 %, hrubé oleje a tuky 10,2 %, hrubá vláknina 16,9 %, hrubý popel 9,0 %, vápník 1,01 %, fosfor 0,42 %, sodík 0,13 %. 

Dávkování na jeden den

  • malí psi do 10 kg: 2 až 4 odměrky
  • střední psi do 25 kg: 4 až 6 odměrek
  • velcí psi od 25 kg: 6 až 10 odměrek
Krmte 3 po sobě jdoucí dny >> Poté 7 dní vynechejte >>  Poté znovu krmte po dobu 3 dnů.
  • 1 lehce navršená odměrka odpovídá cca 1 g.
  • Doporučujeme opakovat každé 3 měsíce.
  • Podle možností podávejte nejlépe ráno a poté je vhodné vzít psa na delší procházku.
  • Dózu po použití opět pevně uzavřete.

Pravidelný rozbor – Mnoho odborníků na parazitologii radí kontrolovat případné začervení zvířete pomocí pravidelných rozborů trusu. Lze se obrátit např. na Státní veterinární ústav Praha, resp. příslušnou Krajskou veterinární správu, nebo některou ze soukromých laboratoří.

Zařazení podle legislativy: Doplňkové krmivo pro psy.

Výrobce a distributor

Výrobcem je přírodní léčitel zvířat pan Clemens Dingmann, zakladatel německé společnosti cdVet Natürliche Tiergesundheit (Přirozené zdraví zvířat). Společnost cdVet je od roku 1998 lídrem na trhu čistě přírodních krmiv, doplňků výživy a produktů pro péči o zvířata. Poradenství přirozeného zdraví a distribuci cdVet produktů v České a Slovenské republice zajišťuje tým přírodní lékárny Baron.

 
Náš obchod využívá soubory cookies, ty pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Děkujeme :) Více informací zde