Canine Caviar

caninecaviar

Canine Caviar je výjimečné ultraprémiové krmivo, jediné svého druhu na současném trhu. Díky pečlivě zvolenému a vyváženému složení, kvalitním surovinám a šetrnému procesu zpracování nabízí vašemu psovi nejen skvělou chuť, ale hlavně péči, kterou si jeho organismus zaslouží.

Canine Caviar je alkalizující krmivo. Pomáhá v organismu vašeho chlupatého parťáka udržet hodnotu pH v rozmezí 7,1 – 7,4, která je velmi důležitá pro optimální látkovou výměnu a vlastně i pro celý psí organismus a jeho správné fungování. Svým složením se blíží přirozené potravě, kterou předci dnešních psů lovili a konzumovali ve volné přírodě. Zkrátka vychází z toho, co pro ně matka příroda zamýšlela.

A proč je alkalizující strava vlastně důležitá?

Přináší více kyslíku do krve a tím podporuje regenerační schopnosti celého organismu. Minimalizuje buněčnou degeneraci a omezuje tak anaerobní aktivity, tedy stárnutí. Snižuje riziko vzniku diabetes, onemocnění ledvin, jater a srdce, mírní zažívací potíže a minimalizuje projevy potravinových alergií, jako je tvorba svědivých míst a jejich škrábání.

 
1739
1739117391739
Značky
   
 • Na objednávku - SKLADEM ZÍTRA

  caninecaviar

  Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy, rostoucí štěňata, chovná zvířata a je ideální pro psy s citlivým zažívacím traktem. Krmivo je skvělé pro štěňata středních a velkých plemen.

   


  1 512,17 Kč bez DPH
  1 739 Kč
  Značka: Canine Caviar

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Náš obchod využívá soubory cookies, ty pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Děkujeme :) Více informací zde