Novinka Efekt lupa
 

Láska 50 - Pro rychlé zklidnění - 30 ml

Neohodnoceno
 
Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do
27.6.2019
382 Kč
315,70 Kč bez DPH
   
Značka Dokonalá Láska
Kategorie Dokonalá Láska
 

Synergická směs rostlinných silic a olejů pro rychlé zklidnění psychiky. 

Směs zastudena lisovaných olejů s rostlinnými silicemi - synergická směs pro rychlé zklidnění psychiky a pozitivní změnu nálady. Otevírá cestu k další adaptaci, socializaci a práci se psem či člověkem. 

 

Ve vypjaté či kritické chvíli nakapejte cca 10 kapek do dlaní, rozetřete a vytvořte z dlaní masku, z níž dáte psovi inhalovat po dobu 5 až 20 vteřin. Malé množství (max. 10 kapek) vetřete také do kůže a srsti na krku, mezi ušima, nad kořenem ocasu a případně i na nártech předních nohou. Můžete použít až 8x denně. Pokud to pejsek preferuje, může inhalovat přímo z lahvičky. Než budete lahvičku používat poprvé, prozkoumejte ji a očichejte společně s Vaším psem, nechte jej seznámit se s jeho novým pomocníkem pro dosažení psychické pohody. 

 

A víte, že tento přípravek funguje stejně dobře i když jej použije člověk? 

Vyzkoušejte! Ve vypjaté či kritické chvíli nakapejte cca 10 kapek do dlaní…

 

 

Složení: rostlinné silice - majoránka (Origanum majorama), heřmánek římský (Anthemis nobilis), neroli (Citrus aurantinum), levandule (Lavandula angustifolia); zastudena lisované oleje: lněný, olivový, řepkový, slunečnicový; extrakt z grapefruitových jader, vitamín E.

 

SLEDUJTE SLOŽENÍ a dávejte přednost čisté přírodě!

 Uchovávejte v chladu a temnu. 

 Jako podpůrné nebo další prostředky pro dosažení psychické pohody psa vám chceme doporučit také tyto přípravky Dokonalé Lásky.

Olej ke vtírání Proti strachu a úzkosti

CD audioterapie pro psy

Přírodní terapeutický parfém Jasmín (pro lidi i pejsky)

Přírodní terapeutický parfém Růže (pro lidi i pejsky)

Lněný olej podle Protokolu Budwigové (pro lidi i pejsky)

Heřmánkový terapeutický olej (pro lidi i pejsky)

 
 
Náš obchod využívá soubory cookies, ty pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Děkujeme :) Více informací zde