Novinka Efekt lupa
 

Dromy Vitamin C 200 tbl.

Neohodnoceno
 
Dostupnost Skladem (3 ks)
425 Kč
369,57 Kč bez DPH
   
Značka DROMY
Kategorie Doplňky DROMY
 

Doplňkové krmivo s vitaminem C ve formě postupného uvolňování, obohacené o extrakt Růže šípkové, která je přirozeným zdrojem vitamínů: C, A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, E, minerálů: draslík, hořčík, zinek, vápník, železo, měď, fosfor; a dalších nepostradatelných bioflavonoidů, které v přírodě vitamin C provázejí a zvyšují jeho účinek.


Potřeba vitaminu C v organizmu výrazně stoupá při zvýšené námaze, jako jsou pooperační a posttraumatické stavy, infekční onemocnění, respiračních onemocnění, alergické projevy, stresové situace při přesunech, u starších jedinců s chronickými infekcemi a sníženou imunitou, vakcinace. Při těchto stavech se potřeba vitaminu C zvyšuje, organismus velmi omezeně zajišťuje produkci vitaminu C, která během 48 hodin výrazně klesá.

Vitamin C je nezbytný pro řadu důležitých metabolických dějů v organismu, zejména pro obranyschopnost organismu proti bakteriálním a virovým infekcím. Je nezbytný pro syntézu kolagenu v pojivových tkáních, resorpci železa, hojení poraněných tkání, přeměnu vitaminu D3 na kalcitriol, mineralizaci kostí, syntézu hormonů kůry a dřeně nadledvin, odolnosti při stresových situacích, rekonvalescence z již probíhajícího onemocnění i detoxikační procesy. Chrání před volnými radikály, které vznikají při tvorbě energie a imunitních reakcích. Napomáhá dalším antioxidantům jako je vitamin E, návrat do své aktivní formy.

Doplňkové krmivo pro koně a psy - složení:
kyselina L askorbová, prášková celulóza, extrakt Rosa cannina.

Doporučené dávkování: 1 tableta - 1000 mg vitaminu C,
extrakt růže šípkové 10:1 - 50 mg.
Pro koně o hmotnosti 550-600 kg maximálně po dobu 10 dnů:
5 tablet denně.
Pro psa o hmotnosti 15 - 20 kg maximálně po dobu 10 dnů:
1 tableta denně.

Vakcinace: 3 dny před plánovanou vakcinací, poté pokračovat 7 dnů.
Pooperační a posttraumatické stavy maximálně po dobu 10 dnů.

Balení: 300 g - 200 tbl.

 
Náš obchod využívá soubory cookies, ty pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Děkujeme :) Více informací zde