Yolopet FARF & Deli kompletní krůtí mrazem sušený BARF

Kód: 8316/6 K
159 Kč / ks
Skladem (4 ks)
Varianta
Možnosti doručení

Kompletní přírodní krmivo pro psy FARF & Deli Yolopet - 100% přírodní mrazem sušený BARF. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní přírodní krmivo pro psy FARF & Deli Yolopet - 100% přírodní mrazem sušený BARF.  

  • ideální řešení BARFu na cesty i na doma
  • freeze-dried BARF
  • 80% krůtího masa
  • 20% ovoce a zeleniny
  • monoproteinové složení
  • freeze-dried zachovává 97% chutí, vůní a živin
  • nugety se mohou podávat suché nebo zalité vodou

Mrazem sušený BARF je ideálním pomocníkem pro všechny, kteří krmí své mazlíčky syrovou stravou nebo jim chtějí jednou za čas zpestřit jídelníček.

Barfování má několik důležitých pravidel, která musí každý páníček, který takto krmí, dodržovat. Od neustálého hlídání, aby každá porce byla vyvážená a obsahovala vše potřebné až po složité skladování v mrazáku nebo ledničce, tak aby vše zůstalo čerstvé. Tento styl krmení se tak může někdy stát dost náročným a to zejména, pokud se se svým čtyřnohým parťákem rozhodnete vyrazit na dovolenou.

Mrazem sušený BARF je tedy skvělým řešením jak na cesty, tak i jako usnadnění každodenních domácích příprav. 

Na trhu můžete najít řadu "BARFů na cesty", většinou se ale jedná buď o maso sušené horkým vzduchem nebo konzervované, které se klasické syrové stravě podobá jen vzdáleně. 

YOLOPET:

"Naše potraviny jsou 100% čerstvé, ručně zpracovány v naší kuchyni do tvaru nuget a následně lyofilizovány (což v praxi znamená, že za velmi nízkých teplot a nízkého tlaku je z nich odstraněna veškerá voda). Právě díky procesu lyofilizace nedochází ke ztrátě vitamínů, minerálů, chutí a vůní a výsledkem je nejvěrnější přiblížení se BARFu, kterého je možné dosáhnout. "

Každá nugeta obsahuje 80% masa a 20% ovoce a zeleniny. Váš pejsek tedy dostane vše, co má jeho strava obsahovat a to bez jakýchkoli konzervantů. Nugety můžete podávat buď suché nebo je zalít vodou. Všechny ingredience se vrátí do původního stavu jako před lyofilizací a to bez ztráty vůně a chutí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: