• 1 z 2
 

HOVĚZÍ - VEPŘOVÝ KOMPLET

Neohodnoceno
 
30 Kč
26,09 Kč bez DPH
Značka B.A.R.F.Company
Kategorie Kompletní balíčky B.A.R.F.
Zvolte variantu
Velikost: 0,25kg Dle skladových zásob na prodejně 30 Kč
26,09 Kč bez DPH
 

Tento balíček je k dispozici na naší kamenné prodejně dle sezónních skladových zásob - info, je-li k dispozici, Vám rádi sdělíme na telefonickém kontaktu, případně doražte přímo na naši prodejnu a rádi Vám s výběrem poradíme :)

Složení:
hovězí svalovina
vepřová svalovina
červená řepa
mrkev

Pro koho se hodí:
Tento balíček se hodí téměř pro všechny věkové kategorie psů. Díky vyššímu obsahu tuku se hodí i pro kojící fenyrostoucí psy, psy se zvýšenou zátěží a psy, kteří potřebují přibrat nebo doplnit energii např. na zimu. 
Zdravým psům můžeme podávat 1x nebo 2x týdně.

Pro koho se NEhodí nebo hodí méně:
Naopak se nehodí pro psy s horší funkcí ledvin, jater, slinivky, pro psy s problematickým trávením nebo nadváhou a pro psytrpící na močové kameny.  

Popis: 
Hovězí i vepřové maso řadíme mezi tzv. tmavá masa. Hovězí maso patří mezi biologicky velmi hodnotné druhy masa, protože obsahuje široké spektrum esenciálních aminokyselin (stavební kameny bílkovin), vyšší množství železa, zinku a vitamínu B 12. Oproti masu vepřovému obsahuje hovězí maso více bílkovin a méně tuku. Hovězí maso je přínosem i díky obsahu kolagenu, který má pozitivní vliv na stav kloubů, kůže, srsti, drápů, vazů a šlach. Rozsah spektra aminikyselin v mase vepřovém je nižší než v hovězím, ale zase obsahuje více tuku, který dodává energii.

Rostlinnou složku tohoto kompletu tvoří mrkev a červená řepa. Mrkev je hodnotnou součástí jídelníčku především kvůli obsahu vitamínů, především vitamínu A (v mrkvi je obsažen jeho prekurzor=provitamín betakaroten). Vitamín A je tradičně používán pro zlepšení zdraví oka, kůže a srsti. Mrkev také obsahuje rostlinné pektiny, což jsou látky které zlepšují stav střevní sliznice a tím dochází k efektivnějšímu trávení a využití živin z krmiva. Červená řepa je oblíbenou kořenovou zeleninou díky svým mnoha pozitivním účinkům na organismus. V červené řepě najdeme velké množství sodíku, draslíku, vápníku, hořčíku, železa, vitamínu C, vitamínu B, kyseliny listové a rostlinných látek jako je např. betain a betacyanin. Díky svému složení působí červená řepa jako antioxidant a pomáhá detoxikovat organismus od škodlivých látek. Pozitivní vliv má červená řepa na stav cév, nervů, očí, kůže,na funkci jater a také na imunitní systém.

Tento komplet neobsahuje kosti a proto je nutné počítat s tím při tvorbě jídelníčku.

Analytické hodnoty: 
vlhkost 68%, bílkoviny 18,5%, sacharidy 0,8%, tuky 11%, vláknina 0,8%, popel 0,9%

Balení: 
BARF - HOVĚZÍ - VEPŘOVÝ KOMPLET je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné, celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2016

 
Náš obchod využívá soubory cookies, ty pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Děkujeme :) Více informací zde