Novinka Efekt lupa
 

Geloren dog žvýkací gelové tablety 90 tbl

Neohodnoceno
 
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do
1.12.2020
571 Kč
496,52 Kč bez DPH
   
Značka Contipro Pharma a.s. - Geloren
Kategorie Pohybový aparát
 

Gelorendog jsou chutné žvýkací želé kostky pro výživu a podporu psích kloubů s prvotřídním složením. Doplňkové krmivo pro psy Geloren dog obsahuje hned pět aktivních látek v maximální koncentraci, které zajistí komplexní výživu psích kloubů. Gelorendog je ovoněný uzenou šunkou, po které se mohou psi užrat. Na rozdíl od kloubní výživy ve formě klasických prášků nebo tablet můžete Geloren dávat i jako odměnu. Jeho dávkování si užijete nejen vy, ale i váš pes.

Aktivní látky obsažené v kloubní výživě Gelorendog se v psím organismu běžně vyskytují a jsou to základní stavební kameny chrupavek, vazu a šlach. Na rozdíl od běžných sirupů na klouby, neobsahuje Gelorendog pro psy nevhodný cukr. Můžete ho tedy bez obav podávat po neomezenou dobu.

Klouby jako v bavlnce

Geloren vděčí za svou sílu vysokému množství Nutrihylu®. Jde o specifický typ kyseliny hyaluronové určené k využití trávicím traktem (z potravy). Kyselina hyaluronová je jednou z nejdůležitějších složek kloubní tekutiny, která promazává klouby, funguje jako tlumič nárazů a má blahodárný vliv na chrupavky.

Vše, co klouby potřebují

Kyselina hyaluronová - Nejdůležitější složka kloubní tekutiny, promazává kloub a tlumí nárazy.

N-acetylglukosamin - Zdroj glukosamin, který je součástí chrupavky. Napomáhá při její regeneraci.

Chondroitin sulfát  - Důležitá část chrupavky i kloubní tekutiny. Pomáhá udržovat pružnost, pevnost a odolnost chrupavky.

Hydrolyzovaný kolagen - Vysoce vstřebatelná forma kolagenu. Jde o hlavní stavební složku chrupavek, šlach i vazů.

Želatina - Dobrý zdroj aminokyselin, především glycinu a prolinu, látek významných pro tvorbu kolagenu a správnou funkci chrupavky.

geloren-dog-slozeni-1

Kdy sáhnout po Gelorenu?

Geloren je vhodné podávat jako doplňkovou péči o klouby psů. Díky svému složení zajišťuje komplexní péči o klouby a měkké tkáně a prodlužuje aktivní život psů. Podávejte:

  • pro správnou výživu kloubů,
  • při nadměrné zátěži,
  • pro snadný pohyb i ve stáří.

 

 

Praktický znovu otevíratelný sáček obsahuje 90 žvýkacích kostek a středně velkým psům vystačí na 30 dnů. Geloren je ovoněný uzenou šunkou a ta psům chutná! Můžete ho dávat jako pamlsek nebo odměnu za výkon. Podávejte podle váhy psa a to kdykoliv během dne.

kloubni-vyziva-pro-psy-geloren-dog-davkovani.png

Podávejte každý den 3 měsíce a následně na 2 měsíce vysaďte, opakujte 3x ročně. V případě potřeby lze Geloren podávat bez přestávky. Pro intenzivní výživu kloubů můžete první týden podávat dvojnásobné množství.

 
Náš obchod využívá soubory cookies, ty pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Děkujeme :) Více informací zde