LÁSKA B20 - Šípek - plod sušený sekaný

Neohodnoceno
 
od 79 Kč
od 65,29 Kč bez DPH
Značka Dokonalá Láska
Kategorie Pohybový aparát
Zvolte variantu
velikost balení: 100g Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do: 27.10.2021
79 Kč
65,29 Kč bez DPH
   
velikost balení: 250g Vyprodáno 184 Kč
152,07 Kč bez DPH
   
velikost balení: 500g Vyprodáno 296 Kč
244,63 Kč bez DPH
   
 

Šípek je základní bylina, kterou zvířata využívají pro podporu imunitního systému, pro regeneraci a podporu jater, při onemocnění močových orgánů, pro buněčnou regeneraci a hojení. Jako přírodní zdroj vitamínu C je vhodný u zvířat v rekonvalescenci, pro podporu a regeneraci kloubů a pohybového aparátu. Šípek je důležitá součást pomoci u zvířat s psychickou poruchou nebo stresovým projevem. Napomáhá detoxikaci a podpoře prevence sezónních onemocnění. Napomáhá správné funkci trávení, vstřebávání a příjmu ostatních přírodních látek. Velice vhodný jako podpora zvířat s epilepsií. 

 

Dávkování a způsob použití: Podávejte přiměřené množství (maximálně 1 polévková lžíce na 10 kg) samostatně k pojídání. Při fanatickém příjmu lze podávání opakovat i několikrát denně. Řezaný šípek lze ještě nadrtit případně rozemlít na prášek.

 

Složení: Šípek plod sušený sekaný Rosa canina

 

Upozornění: Veterinární přípravek určený pro psy a další zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. 

 

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby. 

 
Náš obchod využívá soubory cookies, ty pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Děkujeme :) Více informací zde