Dromy Lněné semínko extrudované 500g + 20% ZDARMA

Neohodnoceno
 
Dostupnost Vyprodáno
56 Kč
48,70 Kč bez DPH
   
Značka DROMY
Kategorie Přílohy k masu
 

PetVet® Lněné semínko je extrudovaný výrobek pro psy krmené syrovou i vařenou stravou. 


Při výrobě příloh používáme technologii extruze, která umožňuje zpracování přírodních surovin, u kterých dochází, s ohledem na krátkodobý výrobní proces, k rozsáhlým kvalitativním změnám, které vedou ke zvýšení stravitelnosti a dostupnosti živin a inaktivaci antinutričních látek.


Len setý obsahuje dvě kombinace vlákniny rozpustnou, která se podílí na eliminaci překyselení ,pracuje ve střevech jako absorbent škodlivých látek (podobně jako jablečný pektin nebo psylium).Nerozpustná vláknina podporuje pasáž zaživatiny při průchodu trávicím traktem psa. Oba druhy vlákniny mají pozitivní vliv na trávicí aparát a jeho funkci. Omega 3 a 6 nenasycené mastné kyseliny - kyselina linolovoa a kyselina alfa- linolenová, od kterých se odvíjí jejich biologické účinky. Oba typy kyselin zajišťují strukturní integritu buněčných membrán. Za nejdůležitější složku lněného semene je třeba považovat kyselinu α- linolenovou (ALA) zařazenou do slupiny esenciálních nenasycených omega-3 mastných kyselin, bez kterých nemůže organismus bezchybně fungovat.Polyfenoly a lignany jsou rostlinné látky vykazující s antivirotické, fungicidní, baktericidní vlastnosti.

Doporučujeme užívat: při krmení syrovou stravou, při poruchách trávení, zhoršené kvalitě pokožky a srsti, v průběhu jarních a podzimních měsíců, pro podporu detoxikaci organismu.


Doplňkové krmivo pro psy složení:
Linum Usitatissimum Linaceae - lněné semeno, pšeničné otruby.

Deklarované jakostní znaky na 100 g:  
hrubý protein 17 %, hrubé oleje a tuky  25 %, hrubá vláknina 6,7%.

Dávkování: jedna polévková lžíci pro psa o hmotnosti 10 kg.

Návod k použití: přílohu zamíchejte do vlhkého krmiva.
Při zkrmování v suchém stavu, zajistěte dostatečné množství čerstvé a čisté vody.

Upozornění: Uchovávejte uzavřené v suchu, po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Balení: 500g

Hmotnost 0.5 kg
 
Náš obchod využívá soubory cookies, ty pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Děkujeme :) Více informací zde