P.L.A.Y. Smažené kuře mini

Kód: 995/251
179 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Stehýnko? Smažené? Dobrou chuť i zábavu!  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plyšové kuřecí stehýnko k nakousnutí! 

Interaktivní hračka není jen roztomilá, ale i rafinovaná. Při konkrétním pohybu/třesení vydává zvuk. Při běžném kousání nepíská a zdá se jako běžná plyšová hračka.

  • RUČNÍ VÝROBA
  • INTERAKTIVNÍ – KAŽDÁ HRAČKA MÁ JINÉ VLASTNOSTI
  • VÝPLŇ Z RECYKLOVANÝCH PLASTOVÝCH LAHVÍ
  • 100% BEZPEČNÁ A CERTIFIKOVANÁ VÝPLŇ
  • DVOUVRSTVÝ POTAH A ZESÍLENÉ ŠITÍ
  • NEOBSAHUJE AZO BARVIVA
  • PODLÉHÁ STANDARDŮM PRO DĚTSKÉ HRAČKY
  • LZE PRÁT V PRAČCE A SUŠIT V SUŠIČCE

 

Rozměry: 13,3 x 6,4 x 5,1 cm

Použitý materiál: Recyklované plastové lahve.

 

P.L.A.Y.

Potěšte a zabavte vašeho psa na dlouhou dobu! Hračky P.L.A.Y. jsou vtipné a rozkošné, ale zároveň extra-odolné a interaktivní. Každá hračka je jiná – některá šustí, jiná píská a další lze rozebrat na více částí. Hračky P.L.A.Y. jsou vyhotoveny v perfektní kvalitě s dvouvrstvým potahem a zesíleným šitím, aby odolaly pořádnému kousnutí. Hračky přichází v originálních kolekcích, které roztočí každý psí ocásek a okouzlí všechny milovníky psů.

Hračky P.L.A.Y. jsou ekologické a bezpečné. Jejich výplň tvoří certifikovaný materiál z recyklovaného plastu. Hračky podléhají standardům pro dětské hračky a neobsahují AZO barviva. Navíc je můžete prát a sušit v sušičce, takže budou pořád čisté a voňavé. Zakoupit můžete jednotlivě anebo celou kolekci najednou.

Značka PLAY vyrábí kvalitní vybavení pro psy, zatímco myslí na udržitelnost a ochranu životního prostředí. Hračky PLAY se z velké míře vyrábějí ručně a z recyklovaného plastu, ve spolupráci s předními umělci a odborníky. Značka má certifikát B Corp, se kterým se zavázala k podpoře charitativních aktivit, adekvátnímu ohodnocení pracovníkůa fair trade & transparentnímu podnikání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: