Doprava

 

Doprava ZDARMA u vybraných druhů krmiv

(Platinum, Brit care...)

 

 

0,-

* dopravce volíte v průběhu objednávky

Osobní odběr na prodejně

 

 

0,-

* ihned, jak bude zboží připraveno na prodejně, budete kontaktování telefonicky nebo sms

   

Česká Pošta

 

99,-

* balík do 30kg


PPL

 

99,-

* balík do 50kg

   

 

  • Osobní odběr na naší kamenné prodejně IZVIRATKA.CZ  - Jablonec nad Nisou, Žitná 2880/19 (200m od vjezdu do areálu nemocnice) - výhodou je možnost prohlédnout si zboží osobně. Při osobním odběru Vám není účtován žádný příplatek. Ihned, jak pro Vás bude zboží připravené na prodejně k vyzvednutí, budeme Vás informovat telefonicky nebo pomocí sms zprávy.
  • Česká pošta Vám zboží doručí na uvedenou dodací adresu. Pokud nebudete zastiženi na Vámi uvedené dodací adrese, bude balíček uložen 7 dní na Vaší poště. Cena poštovného je 99kč. Za dobírku účtujeme příplatek 30kč k poštovnému. Českou poštou lze zaslat balík do maximální hmotnosti 30kg.
  • Přepravní služba PPL Vám zboží doručí na uvedenou dodací adresu. Řidič Vás bude před doručením telefonicky kontaktovat. Je možné s dopravcem domluvit doručení následující pracovní den. Cena přepravného je 99kč. Za dobírku účtujeme příplatek 30kč k poštovnému. Dopravcem PPL lze zaslat balík do maximální hmotnosti 30kg.
Náš obchod využívá soubory cookies, ty pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Děkujeme :) Více informací zde