Věrnostní program

banner_věrnost

Vážení zákazníci, 

jsme tu s Vámi již skoro 9let, a proto jsme se rozhodli spustit nový věrnostní systém slev pro naše stálé zákazníky, jako poděkování za Vaši dlouholetou věrnost. 

Jak se zapojit do věrnostního systému?

1) Registrujte se.

Bez registrace to nejde. K nákupu používejte stále ten samý účet. Pokud jste zapomněli heslo, zažádejte jednoduše o nové. 

Pokud ještě nemáte hotovou registraci, můžete začít zde: https://www.izviratka.cz/registrace/

2) Získejte věrnostní slevu.

Díky objednávání přes Váš účet můžeme hlídat celkový obrat a připisovat Vám tak věrnostní slevu. Ta je stanovena dle výše částky součtu všech Vašich zaplacených objednávek:

Objednávky v hodnotě nad 2 000,- - SLEVA 5%

Objednávky v hodnotě nad 10 000,- - SLEVA 10%

3) Výužívejte svůj účet.

Na Vašem účtu můžete současně vidět stavy objednávek a Vaši aktuální slevu. 

4) Nakupujte se slevou i na kamenné prodejně.

Sleva platí i na naší kamenné prodejně v Jablonci nad Nisou. Po předložení Zákaznické věrnostní karty ( budeme ji přidělovat v průběhu několika týdnů ) Vám bude sleva načtena díky Vašemu účtu. Kolegyně na prodejně Vám pomůže s registraci a vše vysvětlí :)

5) Jste již náš věrný zákazník? Děkujeme!

Již registrovaní zákazníci mohou použivat již vytvořené účty, ke kterým jim byla přidělena sleva dle výše objednávek.

6) Na co Vám dáme slevu?

Sleva se vztahuje téměř na celý sortimet. Například i na oblíbené výrobce jako je HURTTA či NONSTOP-DOGWEAR. Výjimkou jsou krmiva pro koně NOVAEQUI a některá krmiva a doplňky pro psy, kde již bohužel nemůžeme nabídnout slevu větší než 5%.

7) Jak to funguje v praxi?

Sleva se načítá na zboží v košíku v případě, že jste přihlášen ke svému účtu. Ihned tak vidíte, jak vysokou slevu a na jaké zboží, můžete využít.

Na kamenné prodejně Vám se vším poradí kolegyně Alenka :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Věrnostní systém budeme průběžně vychytávat, takže pokud byste zaznamenali nějaké chyby a nedostatky, budeme rádi, když nám vše sdělíte - ideálně emailem na info@izviratka.cz

Váš tým IZVIRATKA.CZ