Vybavení Non-Stop Dogwear - RECENZE

Recenze produktů Non-Stop Dogwear

Postroje značky Non-stop Dogwear jsou skvělou volbou pro majitele psů, kteří chtějí zaručit bezpečnost a pohodlí svým čtyřnohým přátelům při každém výletu. Mave nosí postroj Rock a Dusty Line, ale prošel nám rukama i postroj Ramble. Postroje jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné a zároveň příjemné na dotek.
Postroje jsou denně důkladně testovány našimi stafordy (kteří s nimi pořád někde drhnou, válejí se...) a vyhovují nárokům i těch nejnáročnějších aktivit, jako byl náš trek Tour de Mont Blanc.  
Bez ohledu na to, zda se jedná o běh, turistiku nebo jiné outdoorové aktivity, můžete se spolehnout, že postroje značky Non-stop Dogwear vydrží. S postroji Non-stop Dogwear nesáhnete vedle.

Dusty a Mave měli na tento trek mimo postrojů i odolné botičky Nonstop dogwear Protector bootie, které odolávají ostrému štěrku a jsou nepromokavé. Elastické Bungee vodítko pro ideální tah a světlo připnutelné na postroj Orbiloc.

Pro jistotu se balila i lehká pláštěnka Fjord s vysokým vodním sloupcem, která ochrání proti dešti, větru i sněhu v případě nepříznivého počasí během cesty.

Nonstop Dogwear Line 5.0 Výsledky pro line 5.0 (7) (izviratka.cz)

Nonstop Dogwear Rock Non-stop dogwear Rock - izviratka.cz

Nonstop Dogwear Protector bootie Non-Stop Dogwear Protector Bootie 4ks - izviratka.cz

Nonstop dogwear Fjord Výsledky pro fjord (5) (izviratka.cz)

Orbiloc dog dual safety light ORBILOC (izviratka.cz)

Autor recenze: Marek Milichovský (stafordi Mave a Dusty )