ENERGY Buddha essence

Kód: 9689
Novinka
Značka: ENERGY
624 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Biorytmická snídaňová kaše.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energy Buddha Essence - biorytmická snídaňová kaše

  • NUTRIČNĚ KOMPLEXNÍ VÝŽIVA
  • DLE TČM NÁLEŽÍ K PRVKU KOV
  • PODPORA IMUNITY
  • POSÍLENÍ PLIC A TLUSTÉHO STŘEVA
  • DOPLNĚNÍ ENERGIE
  • ČISTĚ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

Čistě přírodní, harmonizační a biorytmická kaše sestavená podle principů tradiční čínské medicíny. Respektuje klíčové potřeby a biorytmy organismu – ve správnou chvíli dodává našemu tělu co nejšetrněji připravené a vzájemně sladěné esenciální ingredience. Všechny suroviny jsou pečlivě vybrané s důrazem na kvalitu i způsob zpracování, kdy byla zachována jejich ryzí čistota a živá podstata. Kaše je naprosto bez chemie, aditiv a konzervantů. Neobsahuje lepek, živočišné mléko ani cukr.

Svým působením přispívá k harmonizaci dráhy plic a tlustého střeva.
Synergické složení a účinek jednotlivých surovin podle TČM působí jako preventivní i terapeutická strava na podporu čchi plic a tlustého střeva (imunity). Nezatěžuje trávicí systém.

Poskytuje energeticky vyváženou, nutričně komplexní, snadno stravitelnou, čistou a přirozenou výživu. Vyživuje organismus, prohřívá trávicí systém, podporuje správné vyprazdňování, posiluje obranyschopnost, doplňuje energii. Snadno dostupná, rychlá a nutričně vysoce kvalitní snídaně či svačina do práce, školy, na cestách, dovolené, v porodnicích či nemocnicích.

Co je Energyfood?

Energyfood je koncept celostní vyvážené stravy, který respektuje nutriční potřeby a klíčové biorytmy našeho organismu. Ve správnou chvíli dodává našemu tělu pečlivě vybrané, dokonale zpracované a vzájemně vyvážené esenciální ingredience.

Výjimečné synergie bylo dosaženo spojením západních vědeckých poznatků s východními znalostmi a principy tradiční čínské medicíny. Výsledkem je harmonie mimořádných účinků a chutí, kde strava se stává potěšením i lékem zároveň.

Účinné ingredience

Sušené naklíčené ovesné vločky – lehce drcené, banán lyofilizovaný – prášek, kustovnice čínská – sušený plod, sušené kokosové mléko, piemontské oříšky – drcené, karob pražený – mletý, směs Dýňové koření, chryzantéma morušolistá – okvětní lístky, citronový prášek – sušený, nerafinovaná sůl.

Biorytmická kaše podle principů tradiční čínské medicíny
Týdenní balení - 420 g

Harmonizační kaše vycházející z konceptu celostní vyvážené stravy, který respektuje nutriční potřeby a klíčové biorytmy našeho organismu. Dodává tělu pečlivě vybrané, dokonale zpracované a vzájemně vyladěné esenciální ingredience. Jejich výjimečné synergie bylo dosaženo spojením západních vědeckých poznatků integrativní výživy s východními principy tradiční čínské medicíny. Výsledkem je harmonie mimořádných účinků a chutí, kde se strava stává potěšením i lékem našeho života. Podle principů TČM posiluje plíce a tlusté střevo. Je vhodná pro celoroční užívání.

SLOŽENÍ – 1 PORCE (60 G)

Sušené naklíčené ovesné vločky (44,76 %), lyofilizovaný banán (15 %), sušené plody kustovnice čínské (11,90 %), sušené kokosové mléko (11,90 %), piemontské lískové oříšky drcené (10,48 %), karobový prášek (4,45 %), směs Pumpkin spice (skořice, nové koření, černý pepř, hřebíček, muškátový oříšek, vanilka, zázvor) (0,9 %), květ chryzantémy morušolisté (0,29 %), citronový prášek, nerafinovaná sůl.
Může obsahovat stopy obilovin, skořápkových plodů, sezamu a mléka.

ZPŮSOB POUŽITÍ A DÁVKOVÁNÍ

Do misky vysypte 60 g kaše a zalijte 160–180 ml horké vody (90 °C) anebo (rostlinného) mléka. Nechte pod pokličkou odstát 2–3 minuty.
Dle chuti přidejte ovoce, ořechy, semínka, jogurt nebo tvaroh apod.

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ:

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. 
Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

OBSAH - 420 g

Doplňkové parametry

Kategorie: ENERGY - pro lidi
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: