• 1 z 2
 

Dromy Instantní rýžové vločky se zeleninou 1000g

Neohodnoceno
 
Dostupnost Skladem (2 ks)
169 Kč
147 Kč bez DPH
   
Značka DROMY
Kategorie Přílohy k masu
 

Rýžové instantní vločky se zeleninou se používají pro zhotovení přílohy, krmné dávky pro psy krmené syrovou stravou BARF. Instantní rýžové vločky jsou vyrobené z bílé dlouhozrnné rýže. Jedná se o bezlepkovou potravinu.


Ve srovnání s jinými druhy obilí jsou považovány za jednu z nejkvalitnějších příloh, obsahující osm esenciálních aminokyselin, které jsou nezbytnou stavební jednotkou pro svaly, dále minerály vápník a fosfor, vlákninu, vitaminy skupiny B. Rýže má vysokou nutriční hodnotu i obsah komplexních sacharidů,
jak škrob, tak vlákninu. Vláknina obsažená hlavně v neloupané rýži významně ovlivňuje funkci střev. Nerozpustná vláknina, která se nerozpouští, optimalizuje objem stolice, pomáhá při zácpě i průjmových onemocnění. Komplexní sacharidy se tráví pomalu. Tělo je dokáže využít uvolněnou energii po mnohem delší dobu. Vločky jsou vhodné jako dietní příloha při léčbě zažívacích obtíží, od poruch trávení až po divertikulitidu - zánětlivé onemocnění střev, nezpůsobují plynatost, jsou lehce stravitelné.

Doplňkové krmivo pro psy složení:
instantní rýžové vločky, mrkev obecná, pastinák setý, červená řepa, celer bulvový, cibule kuchyňská, pór letní, petržel zahradní kořen, petržel zahradní nať.

Návod k použití:
Instantní přílohu je možné připravit zalitím horkou vodou a po té přiklopit, v přiklopené nádobě v mikrovlnné troubě.
Jednu odměrku = ± 30 g zalijte dvojnásobným množstvím vody  - 200 ml a nechte bobtnat.
Konečná hmotnost přílohy je součtem přílohy a vody = cca 230 g.

Balení: 1000 g = ± 7,5 kg hotové přílohy

Hmotnost 1 kg