Dromy rýžová kaše s kozím mlékem a prebiotiky 1,5kg

Kód: 9987
791 Kč / ks
Skladem do 14 dní
Možnosti doručení

Rýžová kaše s kozím mlékem probiotiky a prebiotiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rýžovo-mléčná kaše s kozím mlékem a prebiotiky, je vhodná pro rostoucí štěňata a koťata, jako pokračovací výživa při přechodu na pevnou stravu od 4 týdne věku.

Kozí mléko
, se nejvíce přibližuje k mléku mateřskému, má jinou stavbu kaseinu je lépe stravitelné, než mléko kravské.

Obsahuje vysoce hodnotné bílkoviny (kasein, globulin, albumin), lehce stravitelné tuky, minerálů Ca, K, Mg, Na, P, ze stopových prvků Cu, Zn, Mn, vitaminy A, B1, B2, B12, C, D, E, a enzymy.
FOS - fruktoligosacharidy, prebiotická, rozpustná vláknina inulin, stimulující růst a rozmnožování přátelských bakterií, které jsou základem zdravé střevní mikroflóry. Účinně se podílí na vstřebávání minerálních látek zejména vápníku, zvyšují odolnost proti bakteriálním infekcím, čímž omezuje vznik disbakteriózy.
Psyllium - vyčištěné obaly semen plantago ovata husk, jsou zdrojem rozpustné vlákninykterá usnadňuje průchod nové formy potravy trávicím traktem. Při přechodu na pevnou stravu u štěňat napomáhá eliminovat, rizika spojená s výskytem nežádoucích reakcí na změnu skladby krmné dávky.
EPA & DHA - esenciální nenasycené mastné kyseliny, které jsou důležitou stavební složkou mozku, které mají nezastupitelný vliv na jeho vývoj i funkci. Podílí se na správné funkci buněčných stěn, jsou nezbytné pro centrální nervový systém, vyzrávání zrakového nervu, imunitu a srdečně-cévní systém. Doposud bývala zdrojem DHA výhradně matka, která poskytovala DHA svému plodu prostřednictvím placenty a později prostřednictvím mateřského mléka.
Extrudovaná rýže, je vhodnou surovinou při zařazování obilovin do krmné dávky psa. Je vynikajícím zdrojem škrobových polysacharidů, pro bezezbytkové trávení a energie s vynikající stravitelností. 

Doporučujeme užívat: u štěňat a koťat od 4 týdne života, při přechodu na syrovou stravu.

Produkt je určen pro všechny kategorie psů a koček je bezpečný pro březí a laktující i mláďata v růstu. Jedná se o bezlepkovou potravinu.

Složení: rýže, sušené kozí mléko, sušená syrovátka, psyllium, omega 3 EPA & DHA, inulin.

Probiotické mikroorganismy, zootechnické doplňkové látky, stabilizátory střevní flóry: Enterococcus faecium DSM 10663 / NCIMB 10 415 (4b1707) 8,3 x 1010 CFU.

Dávkování: 1 odměrka = ± 50g. 1 odměrku rýžové kaše zalijte 200 ml teplé vody, zamíchejte a nechte odstát. Výsledná hmotnost hotové kaše je ± 250 g.

Balení: 1500 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: