Knihovna - Svého psa nestřílejte - Karen Pryor

Neohodnoceno
 
Dostupnost Možno zapůjčit (1 ks)
1 Kč
0,91 Kč bez DPH
   
Značka Práh
Kategorie Zvířecí knihovna
 
Vratné půjčovné ve výši 150,-Kč bude hrazeno na prodejně. 
 
 
Zakladatelka klikr tréninku Karen Pryorová napsala knihu Svého psa nestřílejte!, která přináší zcela nový přístup k učení a trénování psa, ale nejen jeho. Tato úžasná, jasně srozumitelná a nesmírně užitečná kniha je určena každému, kdo by rád porozuměl nebo změnil chování nějakého živého organismu - ať už jde o štěkajícího psa, hlučného souseda, nepřátelskou kočku nebo vaše vlastní zlozvyky.
 
Světově uznávaná klasika, jako průkopnice na poli výzkumu chování je Karen Pryorová významným zastáncem principů a praktického využití pozitivního upevňování při učení nového chování. Tohle jsou tajemství změny chování vašich domácích mazlíčků, dětí a dokonce i vás samotných. Principy revoluční metody klikr tréninku, která za svůj fenomenální úspěch vděčí okamžitému účinku.
Osm metod, jak se zbavit už existujícího nežádoucího chování - od koček, které drápou po nábytku, po nepořádného spolubydlícího. Deset pravidel tvarování chování - k výsledkům se dostanete bez násilí a bez bolesti.
Tipy na trénink vašeho psa, ale také třeba jak se vypořádat s potomkem, se kterým cloumá puberta.
 
 
 

 

Autor - Karen Pryor
Vydavatelství - Práh
Rok vydání - 2011
Počet stran - 200
 
 
Náš obchod využívá soubory cookies, ty pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Děkujeme :) Více informací zde