Yoggies B.A.R.F. 100% krůta s probiotiky 1300g

Kód: 10063
Novinka
Značka: YOGGIES
149 Kč / ks 0 Kč / 1 g
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

MASOVÉ balíčky zakoupíte pouze na naší kamenné prodejně - nezasíláme je poštou! :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krůtí maso je odborníky řazeno mezi tzv. „superpotraviny“. Má nižší obsah tuku, ale vyšší obsah bílkovin, které potřebuje váš pes ke správnému vývoji a obnově buněk v organismu. 

Syrové kompletní krmivo pro psy (Yoggies B.A.R.F.) s probiotiky. Receptury jsou vyvinuty tak, aby se co nejvíce podobaly přirozené potravě psa a obsahují jen kvalitní masa z kontrolovaných chovů. Obsahují speciání probiotika pro psy, která podporují imunitu i odolnost proti virům, parazitům i nemocem.

Menu 100% krůta - 1300g

Yoggies B.A.R.F. 100% krůta byl vyvinut jako kompletní krmivo pro psy, kdy po přidání vhodné přílohy, příp. i přírodních doplňků potravy, vytvoříte vyváženou potravu pro vašeho psa dle jeho konkrétních potřeb a zdravotního stavu.  

Menu obsahuje: syrové krůtí maso a kosti, kloubní výživa, probiotika pro podporu zdraví a imunity. 

Složení: krůtí svalovina s kostí 77%, krůtí vnitřnosti 23%  Neobsahuje pařáty, hlavy ani peří.

Probiotická kultura (na kg): Enterococcus faecium 1% 

Vyrobeno bez konzervantů

Využitelná energie: 164,0 kcal/100g

 

Menu 100% krůta je namleto nahrubo, a proto je vhodné pro všechny věkové kategorie psů, včetně štěňat od 30. dne života.

Obsahuje vitamíny řady „B“ a množství minerálů jako je železo, vápník, selen, zinek. Krůtí menu je dobře stravitelné, kosti jsou pomleté najemno. Toto menu může být vhodné pro široké spektrum alergických psů i při různých dietách.

Jak podávat a skladovat

Yoggies B.A.R.F. by měl mít při podávání nejlépe tělesnou teplotu psa (cca 38 °C), minimálně však pokojovou teplotu. Nikdy Yoggies B.A.R.F. nezalévejte horkou vodou nad 40 °C nebo neohřívejte v mikrovlnné troubě! Tím byste poškodili nebo zcela zničili probiotický efekt potravy! Rozmrazujte pozvolna nebo ponořte i s obalem do teplé vody (max. 40 °C). Krmivo nenechávejte psovi volně k dispozici po celý den. Skladujte zmrazené (doporučujeme při -19 °C)! Po rozmrazení uchovejte v chladu v uzavřené nádobě, znovu nezamrazujte a spotřebujte nejpozději do 48 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompletní balíčky B.A.R.F.
Hmotnost: 1.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: