Novinka Tip Efekt lupa
 

PaskaFly repelentní spray pro koně 1l

Neohodnoceno
 
Dostupnost Skladem (4 ks)
Měrná cena 730 Kč / 1 l
730 Kč
603,31 Kč bez DPH
   
Značka Horsetechna
Kategorie Ochrana před hmyzem
 

PaskaFly je výsledným produktem exkluzivní přírodní receptury na bázi esenciálních olejů s posilujícím účinkem na kůži a zároveň odpuzujícím účinkem na hmyz.
Esenciální oleje mají schopnost pronikat rychle do kůže (keratin), jejich roztroušením dochází k tomu, že jejich vůně ihned odpuzuje mouchy, ovády, komáry, moskyty a střečky.

  • PaskaFly je stabilní a odolný k pocení s prodlouženým účinkem (24 h při námaze a 1 týden pokud je zvíře v klidu)
  • PaskaFly se snadno aplikuje a velmi příjemně voní
  • PaskaFly nedráždí kůži, ani svaly koní (nedráždivý produkt)
  • PaskaFly je specialitou, která neušpiní koně (důležité pro postroje), ani jezdce

Složení
Je přírodní širokospektrální přípravek, který okamžitě zabraňuje obtěžování mouchami, klíšťaty, ovády, komáry a jiným létajícím hmyzem po dlouhou dobu
Založeno exkluzivně na bázi esenciálních olejů, bez použití surovin živočišného původu, bez použití kresolu. 4 g/kg přírodní pyrethrum (CAS: 8003-34-7), 34 g/kg Citriodiol (CAS: 42822-86-6), rostlinný olej, přírodní vůně ve vodném roztoku

Aplikace
Před použitím dobře protřepat
Po druhé aplikaci roste přetrvávání účinku PaskaFly
Nedráždí kůži, ani svaly koní (nedráždivý produkt)

Opatření při použití
H412: škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Bezpečnostní pokyny P102: uchovávejte mimo dosah dětí. P103: Před použitím si přečtěte pokyny na etiketě. P101: Je-li nutná lékařská pomoc: mějte obal nebo štítek výrobku po ruce. P273 / P501: Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve zvláštních nebo nebezpečných sběrných místech pro odpady v souladu s místními, regionálními, národními a/nebo mezinárodními předpisy.

Dlouhá skladovatelnost: 24 měsíců v chladném místě chráněném před mrazem. Regulované použití TP19: odpuzující produkt, který může být použit pro veterinární hygieny. Schovejte před teplem, nenechávejte na přímém slunci. Používejte biocidy bezpečně.