Boswellia Dromy 120 tbl

Kód: 1083
503 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

 DromyVet s.r.o.

Doporučujeme při akutních a chronických pohybových obtížích

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro akutní i chronické pohybové obtíže


Extrakt z Boswellie Serraty obsahuje vysoké množství boswellových kyselin, které vykazují protizánětlivý a imuno-modulační účinek jak v akutní, tak chronické podobě zánětu. Během krátké doby působí na uvolnění ztuhlosti a zvyšuje pohyblivost především nosných kloubů. Napomáhá obnovovat krevní cévy poškozené zánětem a tím zlepšuje i prokrvení tkání. Mechanismus působení je podobný jako u nesteroidních antirevmatik, je bezpečný, nemá negativní účinky na trávicí trakt.


Organická forma hořčíku je nepostradatelná pro jakýkoliv pohyb a výkon, udržuje funkčnost svalů a nervů, stabilní srdeční rytmus a zdravý imunitní systém. Přidané antioxidanty vitaminu C, který je důležitý pro produkci kolagenu a všech pojivových tkání a vitamin E mají za úkol chránit struktury chrupavky před volnými radikály. Podávání je možné v jakémkoli věku psa.

Doporučujeme podávat:
pro účinnou regeneraci poúrazové a pooperační péče o pohybový aparát, při ztuhlosti a snížení pohyblivosti u starších jedinců, u psů trpící nadváhou, při výskytu zánětlivých stavů pohybového aparátu.

Obsah účinných látek ve 4 tabletách: 

Boswellia serafa extrakt 1000 mg
MSM - methylsulfonylmethane 1000 mg
Hořčík - organická forma 50 mg
Vitamin C - s postupným uvolňováním 12 mg
Vitamin E 12 mg


Doplňkové krmivo pro psy - složení: Boswellia serrata extrakt, MSM - methylsulfonylmethane, sušená syrovátka demineralizovaná, dihydrogenfosforečnan vápenatý, Khei chelate jako Mg, stearan hořečnatý, vitamin E jako alfatokoferol, oxid křemičitý, kyselina L askorbová s postupným uvolňováním.

Dávkování pro psa o hmotnosti 15 kg:
4 tablety po dobu 20 dnů
po té pokračovat ve sníženém dávkování 2 tablety denně.

Způsob použití: Tablety se podávají dle doporučeného dávkování přímo do tlamy, případně je lze přidávat do krmení. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Balení:
120 tablet.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohybový aparát
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: