Novinka Efekt lupa
 

Menforsan Antiparazitní pipety proti blechám a klíšťatům pro psy – 2 x 1,5 ml

Neohodnoceno
 
Dostupnost Skladem (1 ks)
199 Kč
164,46 Kč bez DPH
   
Značka Menforsan
Kategorie Potřeby pro psy
 

Čistě přírodní antiparazitní pipety pro psy Menforsan proti blechám a klíšťatům pro psy

Pipety Menforsan jsou dobrým řešením, jak těmto problémům předcházet. Díky výtažkům z margósy, geraniolu a levandulového oleje poskytují perfektní ochranu proti nejrůznějším roztočům, blechám, klíšťatům a létajícímu hmyzu. Jsou stoprocentně přírodní, takže jejich použití je možné u březích fen, štěňat a psů s alergií na běžné insekticidy. Aplikují se lokálně a poskytují spolehlivou 30 denní ochranu.
K používání jsou vhodné po celý rok. Nejsou známé žádné kontraindikace či nežádoucí účinky.


Použití: Podávejte na kůži, na krku a v přední části ramen.
1. Vyjměte pipetu z ochranného pouzdra 2. Držte pipetu vzhůru a odlomte horní část 3. Aplikujte na krk 4. Použijte pipetu přímo na kůži bez masáže a vyprázdněte obsah na jednom místě.


Nepoužívejte v případě, že zvíře má mokrou srst. Koupání nebo mytí zvířete 2 hodiny po aplikaci léčby nesnižuje účinnost přípravku.
Dávkování: Pro městské psy (bez ohledu na hmotnost) použijte 1 pipetu každý měsíc. Pro psy pohybující se více v přírodě použijte 1 pipetu každých 14 dní.
Pipeta je vyrobena ze tří přírodních látek, které ani ve větším množství zvířeti neublíží. Proto není nutné uvádět přesné dávkování vzhledem k velikosti plemene. Výrobce doporučuje použít jednu pipetu bez ohledu na hmotnost zvířete. Pouze u extra velkých plemen je doporučeno použít pipety dvě.


Složení: geraniol, margósa a levandulový olej,  voda a pomocné látky


Obsah: 2x 1,5 ml jedna pipeta = jedna dávka