• 1 z 2
 

Dromy Instantní jáhlové vločky se zeleninou 1000g

Neohodnoceno
 
Dostupnost Vyprodáno
169 Kč
147 Kč bez DPH
   
Značka DROMY
Kategorie Přílohy k masu
 

Instantní jáhlové vločky se zeleninou se používají pro zhotovení přílohy, krmné dávky pro psy krmené syrovou stravou BARF.


Jsou dobře stravitelné, výživné a velmi chutné. Mají velmi příznivý poměr živin blížící se doporučovanému poměru bílkovin, sacharidů, tuků s vyšším podílem esenciálních aminokyselin. Jáhly jsou významnějším zdrojem vitaminů než ostatní obilniny, svojí nutriční hodnotou se vyrovnají ovesným vločkám. Jedná se o bezlepkovou potravinu.


Jáhly mají příznivý poměr bílkovin (12 %), tuků (4 %) a sacharidů (68 %). Důležitý je obsah vitaminů B1 a B2, minerálních látek, zvláště draslíku, hořčíku, železa, zinku, fosforu, mědi a vysokým podílem křemíku podporují kvalitu srsti a pokožky. Je to jediná zásaditá obilovina, která je vhodná při žaludečních obtížích. Předností této instantní přílohy je vysoká nutriční hodnota, lehká stravitelnost, obsah vlákniny, vitamínů a minerálů.

Doplňkové krmivo pro psy složení:
instantní jáhlové vločky, mrkev obecná, pastinák setý, celer bulvový, cibule kuchyňská, pór letní, petržel zahradní kořen, petržel zahradní nať.

Návod k použití:
Instantní jáhlové vločky se zeleninou je možné připravit, zalitím horkou vodou a po té přiklopit, v přiklopené nádobě v mikrovlnné troubě. Jednu odměrku = ± 50 g zalijte dvojnásobným množstvím vody  - 200 ml a nechte bobtnat. Konečná hmotnost přílohy je součtem přílohy a vody = cca ± 250 g.

Balení: 1000 g = ± 5 kg hotové přílohy

Hmotnost 1 kg