• 1 z 2
 

Dromy Instantní obilné vločky se zeleninou 1000g

Neohodnoceno
 
Dostupnost Skladem (1 ks)
169 Kč
147 Kč bez DPH
   
Značka DROMY
Kategorie Přílohy k masu
 


Instantní ovesné, žitné a ječné vločky jsou vyrobeny z celých zrn obilnin, které obsahují většinu cenných látek - sacharidy, minerální látky, rostlinné bílkoviny, nenasycené mastné kyseliny, vitamíny a vlákninu. Žito je silná a odolná obilnina, obsahující významné vitaminy B1, B2, B3, B5, B6, vitamin E, K, biotin, kyselinu listovou, flavonoidy.


Minerály a stopové prvky: vápník, hořčík, fosfor, draslík, měď, železo, mangan, selen, křemík, zinek. Ječné instantní vločky jsou výborným zdrojem sacharidů, obsahují vyšší množství vitaminů skupiny B a polysacharid s imunostimulačním účinkem beta-glukan,
podílející se na snížení hladiny cholesterolu.Ovesné instantní vločky, jsou zdrojem velice kvalitní vlákniny, která podporu je pasáž zaživatiny a blahodárně působí na střevní peristaltiku. Jsou i bohatým zdrojem vitaminu E, flavonoidů a křemíku, který se podílí na tvorbě pojivové tkáně, kůže a kvality srsti a drápů, kterým dodává pevnost. Obsahují zdroj lecitinu, důležité složky a energetického zdroje pro svaly a mozek.Kombinace instantních obilných vloček a zeleniny se osvědčily jako vhodná instantní příloha v denní krmné dávce i jako součást diet při poruchách trávicího traktu.Předností této instantní přílohy je vysoká nutriční hodnota, lehká stravitelnost, obsah vlákniny, vitamínů a minerálů.

Doplňkové krmivo pro psy složení:
Instantní ovesné, žitné, ječné vločky, mrkev obecná, pastinák setý, celer bulvový, cibule kuchyňská, pór letní, petržel zahradní kořen a nať, špenát listový. 

Návod k použití:  
Instantní přílohu je možné připravit zalitím horkou vodou a po té přiklopit, v přiklopené nádobě v mikrovlnné troubě.
Jednu odměrku = ± 35 g zalijte dvojnásobným množstvím vody - 200 ml a nechte bobtnat.
Konečná hmotnost přílohy je součtem přílohy a vody = cca 235 g.

Balení: 1000 g = ± 6,7 kg hotové přílohy

Hmotnost 1 kg