• 1 z 2
 

Dromy Instantní pohankové vločky se zeleninou 1000g

Neohodnoceno
 
Dostupnost Skladem (1 ks)
237 Kč
206 Kč bez DPH
   
Značka DROMY
Kategorie Přílohy k masu
 

Pohankové instantní vločky se zeleninou se používají pro zhotovení přílohy, krmné dávky pro psy krmené syrovou stravou BARF.


Pohanka je ceněna pro svůj zdroj specificky účinných látek, které příznivě působí na trávicí trakt, játra i kardiovaskulární systém. Tato velmi prospěšná dietní obilovina, organismu poskytuje významný zdroj vlákniny, vysoký obsah lehce stravitelných bílkovin obsahující aminokyseliny: lyzin, metionin a tryptofan, ze stopových prvků železo, draslík, fosfor, měď, selen a manganu.


Z vitaminů jsou zastoupeny především vitaminy B1 (thiamin), B2 (riboflavin), niacin, vitamin E a C.
Velmi důležitým vitaminem v pohance je cholin, který se podílí na regeneraci jaterních buněk. Ze zdravotního hlediska je také zajímavý vysoký obsah více nenasycených mastných kyselin, esenciální kyselina linolová (37 - 48 %) a kyselina linoleová (1,9 - 2,8 %).


Nejdůležitější látkou, kterou pohanka obsahuje je Rutin (vitamin P), který podporuje vstřebávání vitamínu C a příznivě ovlivňuje cévní systém. Rutin patří do skupiny bioflavonoidů, rostlinných antioxidantů, které působí společně s vitaminem C blahodárně na obranyschopnost organismu, na posílení cévních stěn a pružnost krevních vlásečnic. Předností této instantní přílohy je vysoká nutriční hodnota, lehká stravitelnost, obsah vlákniny, vitamínů a minerálů.

Doplňkové krmivo pro psy složení:
Instantní pohankové vločky - fagopyrum esculentum moench, mrkev obecná, pastinák setý, celer bulvový, cibule kuchyňská, pór letní, petržel zahradní kořen, petržel zahradní nať.

Návod k použití: Instantní pohankové vločky se zeleninou je možné připravit, zalitím horkou vodou a po té přiklopit, v přiklopené nádobě v mikrovlnné troubě.
Jednu odměrku =  55 g zalijte dvojnásobným množstvím vody  - 200 ml a nechte bobtnat.
Konečná hmotnost přílohy je součtem přílohy a vody = cca 255 g.

Balení: 1000 g - = ± 4,5 kg hotové přílohy.

 

Hmotnost 1 kg