Tip Efekt lupa
 

LÁSKA J42 - Dezinfekční olej 10% - 13 bylin - 100ml

Neohodnoceno
 
Dostupnost Skladem (4 ks)
Běžná cena 448 Kč
Ušetříte 59 Kč (–13 %)
Měrná cena 389 Kč / 100 ml
389 Kč
321,49 Kč bez DPH
   
Značka Dokonalá Láska
Kategorie Dokonalá Láska
 

EXP 9/2021

Dezinfekční směs s obsahem ryze přírodních látek, rostlinných silic ze třinácti druhů bylin s prokazatelným antibakteriálním účinkem. Další působení je antivirotické a antifungální. 

Aplikujte 1 dávku z dávkovače a rozetřete v rukách a mezi prsty. 

Olejová směs se dobře roztírá a má přirozenou vstřebatelnost, takže po aplikaci nezůstane na pokožce nepříjemný pocit jako po použití gelu. 

Nepoužívejte na citlivou pokožku. Jedná se o silnější koncentraci účinných látek, proto se potenciálně může objevit kožní reakce. Neaplikujte na sliznice. Není vhodné pro použití u dětí do 6 let. Nenahrazuje řádnou hygienu. 

 

Složení: 

Esenciální oleje: Thymus vulgaris (tymián), Thymus zygis (tymián ct. thymol), Eucalyptus radiata (eukalyptus), Laurus nobilis (vavřín), Rosmarinus officinalis (rozmarýn), Cedrus atlantica (cedr atlaský), Pelargonium graveolens (geranium),Foeniculum vulgare (fenykl), Melissa officinalis (meduňka), Mentha piperita (máta peprná), Cinnamomum tamala (skořicovník tamala), Citrus limon (citroník kyselý), Ocimum basilicum (bazalka sladká); mandlový olej, slunečnicový olej, vitamín E. 

Skladujte v suchu, nevystavujte zdrojům světla a tepla. Doba použitelnosti je 18 měsíců od data výroby. 

 

Obsah: 100 ml

Datum výroby, číslo šarže: viz etiketa