HOVĚZÍ DRŠŤKY ZELENÉ S ČERVENOU ŘEPOU 1kg

Kód: 2079
91 Kč / ks 91 Kč / 1 kg
Vyprodáno
Možnosti doručení

MASOVÉ balíčky zakoupíte pouze na naší kamenné prodejně - nezasíláme je poštou! :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento balíček je k dispozici pouze na naší kamenné prodejně.

Složení:
hovězí neprané dršťky
červená řepa 

Pro koho se hodí: 
Hovězí neprané dršťky s červenou řepou se hodí pro všechny kategorie psů a zařazuje se i do dietních jídelníčků.
Zdravým psům můžeme podávat 1x nebo 2x týdněpokud slouží dršťky jako náhrada zeleniny, podáváme i obden

Popis:
Hlavní složkou tohoto balíčku jsou neprané dršťky. Jedná se jeden z předžaludků skotu, který obsahuje i částečně natrávené rostlinné krmivo skotu. Díky tomu, že již v bachoru skotu proběhlo částečné trávení, jsou tyto rostlinné složky dobře stravitelné i pro psy a jsou výborným zdrojem enzymů, vitamínů a také vlákniny. Neprané dršťky zařazujeme do psího jídelníčku minimálně jedenkrát týdně a pokud pes odmítá zeleninu tak podáváme dršťky častěji.

Červená řepa je oblíbenou kořenovou zeleninou díky svým mnoha pozitivním účinkům na organismus. V červené řepě najdeme velké množství sodíku, draslíku, vápníku, hořčíku, železa, vitamínu C, vitamínu B, kyseliny listové a rostlinných látek jako je např. betain a betacyanin. Díky svému složení působí červená řepa jako antioxidant a pomáhá detoxikovat organismus od škodlivých látek. Pozitivní vliv má červená řepa na stav cév, nervů, očí, kůže,na funkci jater a také na imunitní systém. Tato kombinace se velmi dobře osvědčila, protože červená řepa částečně pohlcuje pach nepraných drštěk a jejich aroma pak není tak výrazné.

Tento produkt neobsahuje kosti a proto je nutné počítat s tím při tvorbě jídelníčku.

Analytické hodnoty:
Protein: 14%, tuk: 9,8%, popel: 1,1%, vláknina, 0,9%, vlhkost: 74,2%

Balení: 
BARF - HOVĚZÍ DRŠŤKY ZELENÉ S ČERVENOU ŘEPOU je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné, celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2016

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: