Orbiloc Service Kit

Kód: 9327
189 Kč / ks
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Náhradní díly pro vaše světlo Orbiloc. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Orbiloc Service Kit. Originální příslušenství Orbiloc. Vyrobeno v Dánsku.

Sadu Orbiloc Service Kit uvítáte vždy, když už světlo Orbiloc používáte nějakou dobu. Díky servisní sadě můžete snadno prodloužit životnost vašeho Orbilocu.

Orbiloc Service Kit obsahuje nástroj pro pro snadné otevření a uzavření vašeho Orbilocu a dvě baterie. Sada také obsahuje nový izolační kroužek, který zajišťuje 100% voděodolnost a brání vlhkosti proniknout do světla.

NÁŠ TIP: Pokud vašeho psa vystavujete extrémním podmínkám a světlo často přichází do styku s vodou, vlhkostí a sněhem, doporučujeme izolační kroužek pravidelně ošetřovat tekutým silikonem, který je součástí Orbiloc Service Kit.

 

Obsah balení

  • 2x baterie CR2032
  • 1x O-Ring izolační kroužek
  • 1x Service Tool nástroj pro snadné otevření a uzavření Orbiloc

 

Příběh Orbiloc se započal v Dánsku v roce 2009, kdy se Anette Kristensen a Jan Jægergaard rozhodli vyvinout vybavení pro všechny milovníky výzev a outdoor životního stylu, stejně jako jsou oni sami. Výsledkem jsou bezpečnostní světla pro psy i jejich páníčky vyhotovená v nejvyšší kvalitě. Světla Orbiloc patří mezi nejspolehlivější ve své třídě a narozdíl od některých konkurenčních výrobků se vyrábějí v EU.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: