DROMY MSM + ACEROLA 1000g

Kód: 378
583 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Zdroj organicky vázané siry a přírodně vyskytujícího se vitaminu C

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdroj organicky vázané siry a přírodně vyskytujícího se vitaminu C

MSM - methylsulfonylmethan je látka  bez chuti a zápachu, která dodává do organizmu  organicky vázanou síru. Tento minerál byl objeven již ve starověku a řadí se mezi  základní biogenní prvky. Je jedním z prvků, které tvoří podstatu živé hmoty  (dalšími prvky jsou např. uhlík, vodík, kyslík, dusík a fosfor). MSM je obsaženo v bílkovinách  a je zapojeno do procesu tvorby kolagenu typu II a glukosaminů -  základních stavebních látek  kloubních chrupavek a pojivových tkání. Při nedostatku síry může být chrupavka i vazivo vážně  poškozeny, navíc se zpomalují procesy hojení. MSM je látka přírodní povahy a je nutná k syntéze  vitaminů, aminokyselin, imunoglobulinů a chondroitin sulfátu. 
Díky tomu, že je molekula MSM velmi malá, je rychle a efektivně absorbována a transportována  do kloubního pouzdra. Své uplatnění nachází především při zmírnění bolesti kloubů, regeneraci  poškozené kloubní tkáně a při eliminaci zánětů v kloubech. Současně vyniká svými antioxidačními  účinky, napomáhá zmírňovat projevy alergií a zvyšovat vitalitu organismu.  Klinické studie informují o pozitivním vlivu MSM na osteoartrózu, artritidu, laminitis, myalgie,  zhoršenou kvalitu srsti - muchaři.
 
Barbadoská třešeň zvaná Acerola. Plody této tropické třešně obsahují největší přírodní obsah 
vitaminu C a další zdraví prospěšné látky (vitaminy A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, E;  minerály jako např. draslík, hořčík, zinek, vápník, železo, měď, fosfor; glukózu, fruktózu,  sacharózu a další nepostradatelné bioflavonoidy). V přírodě se vitaminy vyskytují v komplexu dalších látek, které zlepšují jejich vstřebatelnost  a umocňují jejich následnou využitelnost. Vitamin C se v přírodě vždy vyskytuje v komplexu  s flavonoidy, které účinek kyseliny L-askorbové podporují.
 
Vitamin C  přispívá k udržení normální funkce imunitního systému, k tvorbě kolagenu, pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, zubů a kůže. 
Významě se podílí na ochraně buněk před oxidativním stresem, přispívá k regeneraci redukované  formy vitamínu E a zvyšuje vstřebávání železa.  Vitamín C také přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, kdy napomáhá obnovovat fyzickou  výkonnost.

Doporučené dávkování:
ke zlepšení kondice:
 10 g  pro koně o hmotnosti 550-600 kg po dobu 30 – 60 dní.

při obtížích: 20 g do krmné dávky pro koně o hmotnosti 550-600 kg po dobu 10 dní.  Po té pokračovat v dávkování ke zlepšení kondice.

Způsob použití: doplňkové krmivo zamíchat do krmné dávky.

Hmotnost: 1000 g

Doplňkové krmivo pro koně - složení: 
MSM - methylsulfonylmethane 99,9 %, 
acerola extrakt s obsahem 25 % vitaminu C.
Nutriční doplňkové látky: vitaminy: Vitamin C  25 000mg/kg.

Obsah v 1 kg doplňkového krmiva:

MSM - methylsulfonylmethan 900 000 mg
Acerola extrakt 100 000 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohybový aparát
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: