Non-Stop Dogwear bungee leash double

Kód: 3216
1 890 Kč / ks
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

loga_web

Kvalitní závodní vodítko s amortizerem pro dva psy v délce 2,8m

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Plynulý tah
  • Šetří pohybový aparát jak psa, tak člověka
  • Nízká váha vodítka usnadňuje manipulaci
  • Kvalitní lehké vypouštěcí karabiny
  • Pro dva psy
Inovované amortizační vodítko je vybaveno novými ověřenými vypouštěcími karabinami. Vylepšené švy ručí za jeho odolnost a pevnost. Je vyrobeno z pružného materiálu s odolnou vnější vrstvou, takže absorbuje prudké tahy od vašeho psa, ale zároveň je dostatečně robustní na to, aby zvládlo drsný a ostrý terén. Jádro je z nejkvalitnější gumy, která nepraská ani při těch nejtěžších podmínkách. 

Vodítko je původně navrženo a konstruováno pro canicross, bike/scooter/skijöring a trekking, ale neztratíte se s ním i při obyčejném venčení ve městě.
 

Vodítko měří v nataženém stavu 2,8m a je tak vhodné na kolo, koloběžku, nebo běžky. Pružná vlákna jsou vetkaná přímo do struktury vodítka po celé jeho délce až do rozdvojení - zde se vodítko dělí na dvě pevné části. Tím je zajištěno, že i když jeden z dvojice chlupáčů zabere více, tah je přesto plynule veden na jezdce.

Díky pevné části si psi "neutíkají", což jim napomáhá lépe spolupracovat. Na vodítku je hliníková karabina se zámkem, vážící pouze 25 g, ale se silou 4 kN!

Délka 2,8m v nataženém stavu.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: