• 1 z 2
 

HOVĚZÍ MASO S CHRUPAVKOU A KOLAGENEM

Neohodnoceno
 
od 33 Kč
od 28,70 Kč bez DPH
Značka B.A.R.F.Company
Kategorie Kompletní balíčky B.A.R.F.
Zvolte variantu
velikost: 0,4kg Dle skladových zásob na prodejně 33 Kč
28,70 Kč bez DPH
velikost: 1kg Dle skladových zásob na prodejně 82 Kč
71,30 Kč bez DPH
 

Tento balíček je k dispozici na naší kamenné prodejně dle sezónních skladových zásob - info, je-li k dispozici, Vám rádi sdělíme na telefonickém kontaktu, případně doražte přímo na naši prodejnu a rádi Vám s výběrem poradíme :)

Složení: 
hovězí svalovina,
hovězí srdce,
hovězí hrtan,
hovězí plíce,
hovězí ohryzky 

Pro koho se hodí: 
Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů již od štěněcího věku
Díky vyššímu obsahu kolagenu je hovězí maso s chrupavkou a kolagenem velmi vhodné pro psy velmi aktivní a pro psy, kteří trpí na horší pohyblivost kloubů nebo artrózu ve vyšším věku.
Zdravým psům můžeme podávat 1x nebo 2x týdně

Pro koho se NEhodí nebo hodí méně:
Je méně vhodný pro psy s horší funkcí ledvin, a proto by se u nich měl zařadit do jídelníčku maximálně 1x za dva týdny
Hovězí maso s chrupavkou a kolagenem se nedoporučuje u psů se špatnou funkcí jater nebo slinivky

Popis: 
Hovězí maso řadíme mezi tzv. tmavá masa. Hovězí maso patří mezi biologicky velmi hodnotné druhy masa, protože obsahuje široké spektrum esenciálních aminokyselin (stavební kameny bílkovin), vyšší množství železa, zinku a vitamínu B 12. Oproti masu vepřovému obsahuje hovězí maso více bílkovin a méně tuku. Hovězí maso je přínosem i díky obsahu kolagenu, který má pozitivní vliv na stav kloubů, kůže, srsti, drápů, vazů a šlach. Mimo svaloviny obsahuje tento balíček i hovězí hrtan. Zjednodušeně se jedná o počátek dýchací trubice, který je tvořen převážně chrupavkami a má trubicovitý tvar. Chrupavky jsou obalené okolními krátkými svaly. Ve složení hrtanu převažují především chrupavčité struktury, a proto je velmi vhodný pro psy v růstu nebo naopak pro starší pejsky s pohybovými obtížemi. Hovězí srdce je svojí strukturou svalovina s výborným aminokyselinovým složením a vyšším obsahem taurinu, který je důležitý pro dobrý zrak a nervový systém. Srdeční sval obsahuje i důležité minerály jako je draslík, fluor, fosfor, hořčík, jód, kobalt, mangan, měď, selen, vápník, zinek a železo. Plíce jsou díky obsahu vzduchu objemné, ale nedodávají příliš mnoho energie, takže pejska dobře zasytí.

Tento balíček neobsahuje kosti, proto je nutné to zohlednit při sestavování jídelníčku. 


Analytické hodnoty: 
vlhkost 70,3%, bílkoviny 18,4%, sacharidy 1,1%, tuky 8,4%, vláknina 0,9%, popel 0,9%

Balení: 
HOVĚZÍ MASO S CHRUPAVKOU A KOLAGENEM je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2016

 
Náš obchod využívá soubory cookies, ty pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Děkujeme :) Více informací zde