Martina - zakladatelka obchodu

Narodila jsem se v Jablonci nad Nisou, kde najdete i naši prodejnu IZVIRATKA.CZ. Od 10let se pohybuji ve stáji u koní a psů. Po studiu na všeobecném gymnáziu jsem se rozhodla pokračovat ve vzdělávání se na České zemědělské univerzitě v Praze v oboru zájmové chovy zvířat. Dále jsem se více profilovala na výživu koní a psů. Po úspěšném zakončení studia jsem se vrátila zpět do rodného města, kde jsem v roce 2009 založila e-shop IZVIRATKA.CZ.

V roce 2010 jsem pak k e-shopu otevřela i malou rodinnou prodejnu, která je dodnes na stejném místě v našem domě. Nabídka prodejny zrcadlí moji představu o kvalitním provedení produktů pro aktivní život se zvířaty, velký důraz pak kladu na výběr sortimentu krmiv pro psy, koně a kočky. Najdete u nás jen to nejkvalitnější a vyzkoušené zboží.

Jelikož jsem měla vždy „veterinární“ sklony, rozhodla jsem pro kurzy Dornovy metody se zaměřením na koně. Jsem certifikovaným poradcem firmy Energy. S těmito bylinnými produkty pracuji již 10let a velice se mi osvědčily u zvířat i lidí. Na zdraví se snažím nahlížet celostně a řešit tak komplexně zdravotní stav, výživu a celkové prospívání zvířete.

Při studiu jsem se aktivně věnovala jezdectví – především vytrvalostním disciplínám. Dále jsem prošla kurzy přirozené komunikace s koňmi. Od roku 2014 se věnuji Canicrossu na hobby úrovni. K tomuto krásnému sportu mne dovedli manželé Ciprovi, kteří jsou průkopníky Canicrossu v ČR.  V Jablonci děláme pravidelné tréninky a snažíme se motivovat nové lidi a pejsky, aby běhali především pro radost, zdraví a pro vztah se psem. Na naší prodejně tak najdete kompletní vybavení pro tento sport.

Ve volném čase jsem především máma. Doma mám, kromě tří synů, fenku Badu rasy Jack Russel Terrier a na pastvině kousek za Jabloncem se mi prohání hřebec Yashan, kterému je již 24 let. Canicross jsem běhala s Badu v katergorii malých psů, nyní se mnou stále běhá rekreačně na volno. Na trénink si půjčuji úžasnou fenu mého kamaráda, Německou ohařku Jackie, která mi je skvělou parťačkou. Je to bývalá mistryně  Evropy v Canicrossu...ona..ne já :)

Obchůdek IZVIRATKA.CZ, je moje láska. Začínali jsme od nuly, v garáži, v obýváku rodičů. Prokousávali jsme se pochybnostmi ostatních. Ale my jsme věřili :)

Snažíme se především zachovat osobní a rodinný přístup a kvalitní nabídku. V oboru se neustále vzdělávám jak já, tak kolegyně, které najdete na prodejně. Každý den pracujeme na tom, abyste od nás odcházeli spokojení jak vy, tak Váš zvířecí parťák.