Yolopet

logo-2

Česká rodinná firma se pustila, jako první v Evropě, do výroby mrazem sušeného krmiva pro psy.  Výsledkem jsou čistě masové granulky smíchané s mrazem sušenými kousky, které jsou nejblíže přirozenému stylu stravování našich mazlíčků. V laboratorní kuchyni vznikají receptury, které jsou konzultovány s nutričními specialisty a vylepšovány, dokud nejsou naprosto dokonalé. Veškeré suroviny jsou odebírány od místních prověřených dodavatelů a farmářů. Hlavní důraz je kladen na obsah masa a jeho prvotřídní kvalitu – na 1 kg prémiového krmiva YOLOPET jsou potřeba téměř 2 kg čerstvého masa z farem. 

RYZE PŘÍRODNÍ KRMIVO. PŘIROZENĚ BEZLEPKOVÉ A BEZ UMĚLÝCH PŘÍSAD.

Při vývoji krmiva se firma rozhodla jít čístě přírodní cestou. Proto se obloukem vyhnuli všem umělým přísadám, jako jsou barviva, geneticky modifikované potraviny, konzervanty a další. Prostě jen to, co bychom si vybrali sami na svůj talíř.

BARFUJETE?

I přesto můžete s vaším miláčkem cestovat bez problémů. Krmiva YOLOPET z řady Raw & Deli plně vyhovují nejvyšším nárokům na BARF krmení. Vyrábí se speciální metodou a výsledkem je granulka vyšší váhy i hustoty, a to díky vysokému obsahu masa a absenci plnidel. Pokud krmíte syrovým masem, můžete pro zvláštní příležitosti s klidným svědomím použít naše krmivo Raw a nebo medailonky Farf.

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE FREEZE DRIED PRO SKVĚLOU CHUŤ MASA

Čerstvé maso je šetrně sušeno mrazem - freeze dried - aby si zachovalo chuť i veškeré nutriční hodnoty.

STÁLE ČERSTVÉ. I PO OTEVŘENÍ

Díky speciálnímu zavíracímu systému si krmivo uchová vysokou kvalitu, aroma a chuť i dlouho po otevření balení.

Cena

140141
1140141
1 položek celkem
kruti farf
140 Kč

Kompletní přírodní krmivo pro psy FARF & Deli Yolopet - 100% přírodní mrazem sušený BARF. 

8316/6 K

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem